Romantický Tábor

Autor: Petr Abrahám | Datum: 22.11.2012

V České republice je mnoho krásných míst k prožití romantických chvil po boku s vaším partnerem či partnerkou, ne všude se Vám však dostane takového luxusu, který byste chtěli dopřát tomu druhému. Jestli hledáte opravdu něco, čím byste překvapili, můžu vám poradit!

Jsem obchodním zástupcem jedné české firmy, součástí mé práce je mimo jiné i cestování skrz celou Českou republiku. Na nocování po hotelích jsem si docela zvykl, ale v poslední době mi přijdou hotely dost omšelé, neosobní a smutné, byť jsou třeba úplně nové. Když jsem přemýšlel, čím bych překvapil mou ženu k patnáctému výročí svatby, moc mne toho nenapadalo. Vzhledem k častému cestování jsem si říkal, že jí koupím nějaký luxusní šperk, abych nemusel nikam cestovat, ale když se o tom radil s dětmi, říkali, ať zvolím originální dárek.

Internet mi pomohl s originálním dárkem

Internet používám spíše jako pracovní pomůcku a nikdy mě nenapadlo tam vyhledávat dárky. Jednou večer jsem zasedl k počítači, že koupím k výročí, co mi vyhledávače doporučí. Když jsem zadal k vyhledání spojení originální dárky, zobrazila se mi spousta nabídek od různých firem. Nevěřil bych, kolik firem se soustřeďuje na dárky. Nejvíce se mi zalíbila nabídka pobytových zážitků, i přesto, že jsem cestování tolik odmítal. Zajímavé byly nabízené pobyty od ESENNCE.CZ.

Romantika v Táboře

Jak se říká: „Odříkaného chleba, největší krajíc.“ Nakonec jsem koupil zážitkový certifikát na Romantický víkend v Táboře. Věděl jsem, že ženě udělám radost, protože tam jako malá jezdívala na tábory a následně tam jezdívala jako vedoucí a v podstatě jsme v Táboře seznámili, jelikož jsem tam s kamarády jezdíval na brigády. Romantický víkend byl dle reakce mé ženy po otevření červené krabičky tím nejsprávnějším dárkem.

Táborský hotel

Ubytováni jsme byli v krásném hotelu přímo v centru Tábora. Pokoj byl vážně moc krásný, jak řekla žena – je to tu jak v pohádce. Pak jsme se šli projít a po návratu na nás čekala romantická večeře. Součástí zážitku byla i snídaně, kterou nám donesli až do postele.

Přesto, že jsem chlap a moc si neprotrpím na luxus, tento výlet do Tábora byl vážně nezapomenutelným zážitkem. Jsem rád, že tu existují i jiné možnosti, než například šperky, jak své ženě vyjádřit to, že si jí vážím a že jí mám stále moc rád i po tolika letech manželství.

Už teď vím, čím udělám radost při oslavě dalšího výročí, věnuji zase nějaký zážitek!